Kim Kardashian shtatzënë?!

Ende asgjë nuk është konfirmuar, por spekulimet se Kim Kardashian është shtatzënë vetëm as po shtohen.

ShowBiz

14/05/2015 20:00

Mediat tashmë disa ditë po shkruajnë se Kim dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, në fund të këtij viti do të kenë një fëmijë tjetër.

Sipas Hollywood Life, bukuroshja e cila edhe më herët është shprehur se ëndërronte të kishte një fëmijë tjetër, është tre muajshe shtatzënë.

Kim dhe Kanye tashmë kanë një vajzë dyvjeçare, North West. gazetaexpress.com

Kim tre muajsh shtatzënë? (Foto)