Kim Kardashian shijon pushimet në ishullin privat me të dashurin Pete Davidson

Kim Kardashian po e shijon në maksimum romancën me të dashurin e saj, Pete Davidson.

ShowBiz

14/06/2022 13:20

Çifti ka udhëtuar drejt një plazhi ekzotik, ku po kalojnë me njëri-tjetrin në privatësi. 47-vjeçarja ka postuar disa foto teksa shkëmben puthje pasionante me parterin e saj 28-vjeçar.

Me bikini të zeza dhe flokët platin të lëshuar mbi turp, ajo ka marrë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj në rrjetin social “Instagram”.

Pete, ndër të tjera, është treguar i kujdesshëm për t’i shkrepur disa poza të mira të dashurës së tij. /InfoKus/