Kim Kardashian po e mendon largimin nga shtëpia për të ‘shpëtuar’ martesën

Kim e konsideron transferimin në një shtëpi tjetër në përpjekje për t'i shpëtuar divorcit nga Kanye West.

ShowBiz

05/06/2020 17:17

Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West, 42 vjeç, festuan gjashtë vjet martesë gjatë fundjavës, pavarësisht raporteve për ‘tension gjatë vetizolimit’, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Ylli i reality-shout 39-vjeçe dyshohet se e ka konsideruar idenë e saj dhe Kanye për të kaluar kohë të ndarë në shtëpi të ndryshme’, derisa bllokimi të rritet, tha një burim për The Sun të enjten.

“Gjërat janë të vështira midis Kim dhe Kanye sepse ata kurrë nuk kalojnë shumë kohë së bashku, por ajo nuk dëshiron divorc,” pohoi burimi anonim.

Kim duket se e konsideron martesën e saj me Kanye dhe familjen e tyre të bashkuar një sukses të madh, duke qenë se ajo është motra e vetme e familjes që është e martuar.

Kim dhe Kanye filluan lidhjen në vitin 2012 pasi kishin një miqësi të gjatë. Ata u kurorëzuan më vonë, më 24 maj 2014.

“Gjëja e fundit që ajo dëshiron është një divorc – veçanërisht sepse reagimi i publikut pas divorcit të dytë ishte i padurueshëm”, shton burimi.

Ajo po e mendon mundësinë e kalimit të kohës në shtëpi të ndryshme. Sipas raportimit të fundit të “US Weekly”, Kim dhe Kanye kanë qenë së fundi në ‘faqe të ndryshme’. /Lajmi.net/