Kim Kardashian përballet me skandalin e Photoshop-it, pasi fansat e akuzojnë atë se ka sqetulla të çuditshme

10:17 | 6 Dhjetor 2021

Kim Kardashian e rregullt e realitetit është kritikuar pasi fansat mendojnë se ajo ka fotoshopuar sqetullat e saj në fotot e saj më të fundit në Insta, ku ajo pozon me një fustan Balenciaga dhe një palë dollakë.

Kim Kardashian nuk është e panjohur për pak editimin e fotografive, por tani fansat e kanë akuzuar atë se ka hequr qafe sqetullat në fotot e fundit, shkruan mirror.co.uk.

Kim i nxiti ndjekësit e saj në furi kur postoi një seri fotosh rrëqethëse në të cilat mahnitet e veshur me një fustan të zi Balenciaga me tegela mbi një palë dollakë, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, ishin sqetullat e nënës së katër fëmijëve që dukej se po tërhiqnin fokusin në goditjet.

Ndërsa Kim ngre duart mbi kokë, e ulur e zhytur në mendime pranë një dritareje, sqetullat e saj duken të jenë jashtëzakonisht të lëmuara.

Sigurisht që fansat e saj me sy shqiponjë u hodhën drejt e në seksionin e komenteve në Instagram me njërin që pyeti: “Çfarë sqetullash?”

Një tjetër shkroi: “Duket e çuditshme”, ndërsa një e treta thirri të gjitha Kardashian-Jenners duke thënë: “Ata gjithmonë ngatërrohen me hijet/pikat kryesore të lëkurës së tyre, kështu që është e gjitha një ngjyrë e çuditshme e rrafshët.

“Dhe pastaj BLUUUURRRRRRRRR KUDO EEE.”

Dhe një i katërti bëri shaka: “Ajo ka krahët e zonjës Elastike në këtë foto”.

Nuk është hera e parë që themeluesi i Skims akuzohet për një dështim epik të redaktimit.

Në fillim të këtij viti Kim emocionoi ndjekësit e saj duke shpërndarë një foto të saj duke u shtrirë në një plazh në një vend ekzotik e veshur me bikini të zeza./Lajmi.net/