Kim Kardashian mbulon veturën luksoze me materiale të “Skims”

19:32 | 11 Qershor 2021

Foto: Instagram

Kim edhe veturën e mbuloi me produkte të “Skims”.

Kim Kardashian pavarësisht gjërave që i ndodhën së fundi në jetën private, nuk e ka ndalur punën në biznes, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ylli televiziv solli pamje të veturës së saj luksoze, të mbuluar jashtë e brenda me materiale nga “Skims”.

Ajo u fotografua pranë veturës e veshur me disa kostume të “Skims”, ndërsa tregoi se si e kishin bërë edhe veturëm.

“O Zot, a nuk është kjo gjëja më e lezetshme dhe qesharake ndonjëherë??? Një udhëtim i ri me gjithçka “Skims”, pëlhurë komode!”, shkruan ndër të tjera ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kim po ashtu bëri të ditur se shumë shpejt dalin në treg veshjet e reja të koleksionit të “Skims”.

E gjithë kjo vjen vetëm pak kohë pasi u bë e ditur se Kanye West ka nisur lidhje dashurie me Irina Shayk /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)