Kim Kardashian i jep fund spekulimeve për një ndarje nga Kanye West

Kim Kardashian duket më e lumtur se kurrë pran bashkëshortit.

ShowBiz

08/06/2020 22:11

Kim Kardashian ka hedhur në det zërat për një divorc nga reperi amerikan Kanye West me postimin e fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kanye sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 43 vite jetë, në këtë ditë të veçantë ylli televiziv i ka bërë një dedikim romantik atij.

“Gëzuar ditëlindjen, mbretit tim” ka shkruar ajo sipër imazhit ku shihet duke i dhuruar një puthje Kanyes. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBL7RCjAbjf/