Kim Kardashian flet për kasetën e videos intime, thotë se i ka ndihmuar të mos i fsheh gjërat por t’i thotë në publik

Ajo ka folur për kasetën e saj të seksit publikuar në serinë e parë të 'Keeping Up with the Kardashians'.

ShowBiz

07/06/2021 13:05

Kim tha se e ndihmoi atë ‘të merrej’ me emocionet e saj, transmeton lajmi.net.

Ylli i realitetit, 40-vjeçar filmoi një kasetë seksi në vitin 2002 me të dashurin e atëhershëm Ray J, e cila u lëshua në domenin publik në 2007, ashtu si Kim dhe familja e saj po bëheshin gati për të lansuar serinë e parë të programit të tyre.

Kim, foli shkëlqyeshëm për shiritin gjatë një episodi të hershëm të serialit kur motra e saj Kourtney Kardashian e pyeti pse pranoi të filmonte videon, dhe ajo tha: ‘Për shkak se isha e eksituar dhe më dukej sikur…’

Dhe tani, Kim ka thënë që të flasësh për tema të vështira në emision e ka ndihmuar atë të përpunojë ngjarjet në jetën e saj.

Ajo shpjegoi gjatë një interviste me Los Angeles Times: “Unë mendoj se, padyshim, si prodhues, jam i sigurt që ata e donin atë. Dhe na donte duke dashur të flisnim për elefantin në dhomë. Dhe ndoshta nuk do ta kisha, nëse nuk do të ishte për shfaqjen. Ndonjëherë më duket sikur, në rregull, e di që ndoshta duhet të merrem dhe ta heq këtë me vete. Dikush do të më pyesë, kështu që edhe unë mund të shkoj përpara dhe ta bëj. Në një farë mënyre, xhirimet na kanë ndihmuar të merremi me gjërat, në vend që t’i fusim nën qilim. Në fund të ditës, unë isha gjithmonë e hapur dhe e sinqertë dhe doja të ndaja gjithçka që po kaloja. Nuk do të përmbahesha”.

Ndërsa, producenti ekzekutiv Farnaz Farjam gjithashtu foli për botimin në lidhje me vendimin e Kim për të diskutuar kasetën, pasi Kim ishte ‘konfliktuar për këtë’ në fillim.

Farnaz tha: “Më kujtohet që Kim ishte konfliktuar për këtë, sepse ajo urrente gjithçka që po ndodhte rreth kësaj kasete. Ne të gjithë biseduam rreth, ne thjesht duhet të zotërojmë të gjitha polemikat rreth kësaj familje dhe u hodhëm me të dy këmbët në episodin e parë. Pastaj, audienca mund t’i njohë ata në një nivel shumë më të thellë sesa ato që janë titujt kryesorë të tabloidit”.

Ndryshe, ‘Keeping Up With The Kardashians’ po përfundon këtë vit pas 20 sezonesh në E, megjithatë familja ka nënshkruar një marrëveshje të re me Hulu për një tjetër shfaqje televizive./Lajmi.net/