Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Kim Kardashian di si të marrë vëmendjen, shkon me të brendshme në palestër

8:16 | 23 Maj 2020

Foto: Instagram

Kim ushtrohet më ndryshe se të tjerët.

Në rezidencën super-luksoze të Kim Kardashian nartyrisht se nuk mundon palestra, shkruan lajmi.net.

Ylli televiziv e shfrytëzon atë për t’u kujdesur që të qëndrojë në top-formë vazhdimisht, e që nuk zhgënjen asnjëherë për këtë pjesë.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi të reja në Instagram, në të cilat shfaqet me rroba-banje në palestër.

Kim thotë se kështu ushtrohet gjatë karantinës dhe natyrisht që ky veprim i saj mori vëmendje sërish. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Quarantine Workout

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on