Kim Kardashian dhe Amber Rose bashkë në një ‘selfie’ – thyejnë internetin (FOTO)

Pas zënkës së rëndë mes Kanye West me Amber Rose në Twitter, bashkëshortja e tij tani pozon me ish-të dashurën.

ShowBiz

02/02/2016 16:38

Amber Rose dhe Kim Kardashian kanë ‘çmendur’ sot internetin, duke pozuar bashkë dhe duke postuar ‘selfien’ në rrjetet sociale.

Njëra ndër ta madje ka shkruar: “A jeni për çaj”, derisa të dyjat duken shumë seksi në këtë pozë, transmeton lajmi.net.

Fotoja ka bërë bujën pasi para pak ditës, Amber dhe Kanye janë ofenduar rëndë me disa shkrime në Twitter./lajmi.net