Kim ka çka tregon

Çka do që bën Kim Kardashian, në botën e ‘show-bizit’ konsiderohet si një lajm. Të gjitha daljet e saj në publik ndiqet me kujdes nga paparazzit. Kjo ka ndodhur edhe të enjten, kur ylli i televizionit arriti në Beverly Hils për xhirimet më të reja të spektaklit televiziv ‘Keeping Up With dhe Kardashians’. 33 vjeçarja…

ShowBiz

13/02/2014 10:32

Çka do që bën Kim Kardashian, në botën e ‘show-bizit’ konsiderohet si një lajm. Të gjitha daljet e saj në publik ndiqet me kujdes nga paparazzit.

Kjo ka ndodhur edhe të enjten, kur ylli i televizionit arriti në Beverly Hils për xhirimet më të reja të spektaklit televiziv ‘Keeping Up With dhe Kardashians’.

33 vjeçarja dukej shpërthyese me një palë pantallona mjaft interesante të zeza, pasi dukeshin si fund.

Lartë, ajo kishte veshur një bluzë të bardhë dhe kishte vendosur edhe bizhuteri. Nëna e një vajze (North West) dhe e fejuara e këngëtarit Kanye West, po bëhet gjithnjë e më seksi. Ajo të lë pa frymë.