Kim do t’ia kalojë Beyonce’t

Kanye West ka deklaruar se shpreson që e dashura e tij, Kim Kardashian të bëhet perdormuese më e mirë se Beyonce. Në njërën prej intervistave të reperit amerikan, të dhëna për radion Chicago’s WGCI, Kanye ka thënë se Kim mund të bëhet më e madhe se ylli i R&B, bashkëshorte e reperit tjetër amerikan, Jay…

ShowBiz

13/12/2013 10:00

Kanye West ka deklaruar se shpreson që e dashura e tij, Kim Kardashian të bëhet perdormuese më e mirë se Beyonce. Në njërën prej intervistave të reperit amerikan, të dhëna për radion Chicago’s WGCI, Kanye ka thënë se Kim mund të bëhet më e madhe se ylli i R&B, bashkëshorte e reperit tjetër amerikan, Jay Z.

“Do ta bëj Kim Kardashianin performuese më të mirë se Beyonce. Unë dhe Kim shumë shpejt do të bëhemi çifti i parë i hip hopit”, ka deklaruar ai. Të shohim nëse çifit i famshëm amerikan do t’ia dalë mbanë me një duet në muzikë.