Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Kida vjen me poza atraktive në fotosesionin e ri 

23:28 | 31 Tetor 2020

Foto: Instagram

Kida ka realizuar një fotosesion të ri, në të cilin duket mjaft bukur.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, ka realizuar një fotosesion ku shihet mjaft atraktive, duke marrë gjithmonë vëmendjen e fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo ka publikuar disa fotografi të bëra së fundmi, e veshur tërësisht me të zeza por shumë tërheqëse.

Rrobat plot shkëlqim dhe pozat interesante kanë bërë që pak minuta pas publikimit të imazheve të merr mijëra pëlqime e komente të mira.

Ndërsa këngëtarja ka qenë mjaft aktive edhe me projekte muzikore këtë vit, “Edhe Sa” është projekti i fundit i cili ka mbledhur më shumë se 12 milionë klikime./Lajmi.net/