Kida shkëlqen në fustanin ngjyrë silver ku ekzpozoi njërën pjesë të gjoksit

17:05 | 20 Shtator 2021

Foto: Instagram

Kida ka rrëmbyer vëmendje.

Këngëtarja kosovare e cila pëlqehet për këngët që i kthehen menjëherë në hite ka marrë vëmendje me paraqitjen e fundit, shkruan lajmi.net.

Në foton e fundit Kida është shfaqur me një fustan silver në të cilin ekspozoi më shumë nga trupi saj.

Ajo kishte fustanin e hapur tek këmba por edhe në njërën anë të gjoksit ku tregoi më shumë se që duhet.

Ndryshe, “Dale” është kënga në bashkëpunim me Butrintin dhe Ledrin e cila arriti 53 milion klikime./Lajmi.net/