Kida shfaqet krejt ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim

17:24 | 25 Gusht 2019

Kida do j’u befasoj me ndryshimin.

Kida po vazhdon të mbaj rritmin e lartë edhe në rrjete sociale ku është duke publikuar vazhdimisht video dhe imazhe të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Një të tillë zeshkania e bëri edhe tani, në fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shohim se këngëtarja ka ndryshuar stilin e flokëve, por edhe me gërsheta duket shumë atraktive.

Ndryshe, Kida mund të thuhet se kishte një verë të suksesshme sa i përket muzikës, ajo ka bashkëpunuar me Lyrical Son për ‘De ja vu’ dhe Ermal Fejzullahun ‘Tela’ dy këngë këto që arritën mbi 10 milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

different but cool?

A post shared by KIDA (@kida) on