Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Kida shfaqet e veçantë në setin e ri fotografik

23:55 | 29 Qershor 2020

Kida ka pozuar tërheqëse në setin e ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi-Kida, përveç punës për këngë të reja po përpiqet që të rri sa më afër fansave të saj edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit madje jemi mësuar ta shohim shumë aktive. Kida ka realizuar një set të ri fotografik dhe duket tejet e veçantë në të.

E veshur me stil dhe provokuese, Kida e ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj./Lajmi.net/

View this post on Instagram

kjo so paranojjjjj😛

A post shared by KIDA (@kida) on