Kida publikon coverin e albumit të parë të saj

20:51 | 8 Dhjetor 2021

Kida është këngëtarja që ka prekur shumë shpesh majat e suksesit.

Ajo numëron shumë hite dhe bashkëpunime të suksesshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi ajo ka paralajmëruar se është duke punuar për albumin e saj të parë në karrierë.

Madje caste më parë ajo ka publikuar edhe koverin e albumit. Këngëtarja përkrah koverit ka shkruar: Pas një viti punë të vështirë jam krenare të ju prezantojë me koverin e albumit tim të parë.

Kida publikon shumë shpesh këngë dhe ato arrijnë të thyejnë secilin sukses të mundshëm.

Bashkëpunimet e saj më të suksesshme janë me Mozzikun, Feron, Ermal Fejzullahun./Lajmi.net/