Kida ndryshon pamjen, bëhet si Kim Kardashian

Kida është njëra ndër këngëtaret që sjellë shumë projekte gjatë një sezoni veror.

ShowBiz

05/06/2022 14:56

Ajo është mjaft e kërkuar, dhe projektet e saj muzikore shndërrohen në hite, shkruan lajmi.net.

E së fundi këngëtarja ka bërë një ndryshim.

Kida komentohet shumë për stilin e veshjes, madje së fundi ajo u komentua për shumën marramendëse që shpenzoi për një veshje.

Në foton e fundit Kida shfaqet bionde me flokë të gjata, duke ngjasuar me Kim Kardashianin, por jo vetëm për ngjyrën e flokëve por edhe për shkak të grimit.

Përndryshe, Kida ka paralajmëruar këngën e re “Luje belin”, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin./Lajmi.net/