Kida me poza atraktive e veshur në ‘bodysuit’, merr vëmendje me këtë detaj

Kida ka sjellë poza joshëse e veshur me 'bodysuit'.

ShowBiz

09/06/2020 15:46

Kida është shumë aktive javët e fundit, teksa në fotosesionit e ri u shfaq me kostume të ndryshme dhe me një stil unik, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja në fotografitë e fundit kishte veshur një ‘bodysuit’, ndërsa kishte veshur edhe një xhaketë me po të njëjtën ngjyrë dhe vuri në pah këmbët seksi, detaj me të cilin mori gjithë vëmendjen.

“Mendja e saj është e fortë”, është mbishkrimi që Kida ia kishte lënë fotografive, teksa ekspozoi fizikun e përsosur dhe pranoi komente të panumërta nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit nga artistja, ndërsa pritet që së shpejti të sjellë këngë të re. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBNdds2BMPx/