Kida ka dy fjalë për projektin e ri të Loredanës

19:16 | 17 Janar 2020

Kida thotë se kënga e re e Loredanës është favoritja e saj.

Loredana ka publikuar këngën e re me titull “Kein Wort” në bashkëpunim me JuJu, shkruan lajmi.net.

Kënga po pritet shumë mirë dhe brenda pak orësh ka arritur ta kalojë shifrën prej 1 milion klikimesh.

Loredanën e përkrahën edhe disa prej kolegëve, mes tyre Kida, e cila ka raporte shumë të mira me të.

“Kënga ime e pëlqyer nga Loredana”, ka shkruar Kida sipër një videoje ku shihet duke e dëgjuar atë këngë. /Lajmi.net/