Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik – Lajmi.net
Kida e bukur por tërësisht ndryshe në setin e ri fotografik
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 21:26, 8 November 2018
Ka realizuar fotosesionin e ri.

Këngëtarja e njohur kosovare, Orhidea Latifi ka realizuar setin fotografik të ri dhe mjaft të veçantë, shkruan lajmi.net

E në këtë set ajo vjen siç nuk e keni parë asnjëherë, e bukur me stil por ndryshe nga herët e tjera.

Kida ka mahnitur fansat ku edhe ka marrë pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit në llogarinë e saj, Instagram.

Ajo tashmë numëron mbi një milion ndjekës, për të cilët nuk ngurron të shfaqet provokuese.

“Merri Krejt”, është kënga e fundit e lansuar nga ajo që ka mbledhur afro 4 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🐻

A post shared by KIDA (@kida) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO