Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Kida dhe Mozzik bëhen bashkë edhe për një tjetër duet

8:45 | 14 Korrik 2020

Kida dhe Mozzik nuk kanë të ndalur.

Kida dhe Mozzik aktualisht po shijojnë suksesin e këngës “Panorama/Pishmon”, me të cilën po thyejnë rekord klikimesh, shkruan lajmi.net.

Por, dy artistët nuk janë ndalur me kaq, ata do të sjellin edhe një tjetër këngë, e cila titullohet “Kerkun”.

Kida bëri të ditur se kjo këngë publikohet më 31 korrik dhe është pjesë e albumit të ri të Mozzikut, “Mozzart”.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Kida dhe Mozzik ka marrë 12 milionë klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/