Kida dhe Ermali nesër publikojnë klipin e këngës “Mi amore” (FOTO)

21:01 | 25 Shkurt 2016

Nesër vjen me videoklip bashkëpunimi mes Kidës dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga me titullin “Mi amore” nesër do të publikohet me videoklip.

Bashkëpunimi me këngëtarit Ermal Fejzullahu dhe Kidës do të dalë në ora 8 të mbrëmjes së të premtes, ndërsa kënga është punuar në studion e Zzap&Chriss./lajmi.net