Kiara eliminohet nga “Big Brother VIP Albania”

Kiara dhe Olta ishin të nominuarat e kësaj jave kokë me kokë. Kiara eliminohet sonte nga “Big Brother VIP Albania”, shkruan lajmi.net. Ajo ishte pjesë e këtij formati qysh nga dita e parë e këtij edicioni. Ky ishte ndër nominimet më të forta deri sot. Ndryshe, sonte banorët janë informaruar për datën e finales së…

ShowBiz

26/03/2023 00:29

Kiara dhe Olta ishin të nominuarat e kësaj jave kokë me kokë.

Kiara eliminohet sonte nga “Big Brother VIP Albania”, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte pjesë e këtij formati qysh nga dita e parë e këtij edicioni.

Ky ishte ndër nominimet më të forta deri sot.

Ndryshe, sonte banorët janë informaruar për datën e finales së madhe.

Finalja mbahet me 6 maj./Lajmi.net/