Khloe Kardashian e shtrirë në rërë, ekspozon linjat trupore në bikini

15:59 | 6 Tetor 2021

© khloekardashian/Instagram

Ajo është nënë e një vajze.

Kështu që natyrisht, Khloe Kardashian i pëlqen të ketë vajzën e saj pranë edhe gjatë një fotosesioni me bikini, transmeton lajmi.net.

Ylli 36-vjeçar i realitetit doli në Instagram të martën për të ndarë fotografitë me rroba banje nga plazhi, pasi disa madje shfaqën vajzën trevjeçare True.

Ajo madje u tall me fotot jokonvencionale ndërsa mbishkroi galerinë për 187 milionë ndjekësit e saj: ‘[emoji i kamerës] “Thjesht sillej sikur të mos jem këtu” Unë … ”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Khloe me krenari e tregoi trupin e saj të lakmueshëm në bikini në shfaqje të plotë në dy pjesë ngjyrë kafe ndërsa shtrihej mbi rërë.

Flokët e saj bjonde të theksuar ishin veshur në pjesën e mesme, ndërsa ajo mbante grim më natyral në fytyrë.

Ajo u aksesorizua me nuanca të mëdha projektuesi aviatorësh dhe dy gjerdanë zinxhiri prej ari./Lajmi.net/