Khedira refuzoi top klubin evropian para vazhdimit të kontratës në Juventus – Lajmi.net
Khedira refuzoi top klubin evropian para vazhdimit të kontratës në Juventus
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:29, 14 September 2018
Sami Khedira konfirmoi të ardhmen e tij te Juventus.

Sami Khedira vazhdoi kontratën në Juventus, pasi refuzoi interesimin nga Paris Saint-Germain.

“Tuttosport” shkruan se mesfushori gjerman nuk deshi të largohej nga Torino.

Khedira nënshkroi kontratë të re në Juventus, deri më 2021, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, ai nuk e konsideroi interesimin nga Paris Saint-Germain. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO