Khedira fton përforcimin e ri në Juventus – Lajmi.net
Khedira fton përforcimin e ri në Juventus
Autori: Lajmi.net Serie A 11:30, 14 April 2018
Sami Khedira fton Emre Canin të transferohet në Juventus nga skuadra e Liverpoolit.

Sami Khedira i ka bërë thirrje një përforcimi të madh të transferohet në Juventus.

Mesfushori gjerman ka ftuar bashkëkombësin e tij, mesfushorin e Liverpoolit, Emre Can të nënshkruajë me klubin nga Torino.

“Khedira fton Emre Can, përforcimin e ri në Juventus”, shkruan e përditshmja sportive italiane “Tuttosport”, përcjell “lajmi.net”.

Can ka hyrë në muajt e fundit të kontratës në Liverpool dhe pritet të largohet nga klubi si futbollist i lirë, gjatë afatit kalimtar të verës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO