Këtu mund ta ndiqni LIVE meçin Fury – Seferi

22:41 | 9 Qershor 2018

Dueli i shumëpritur në bosk në mes të Tyson Furyt e shqiptarit Sefer Seferi, pritet të fillojë pas orës 23:00.

Ndërkaq, rreth orës 22:30 do të fillojnë parameçet që do t’i prijnë duelit kryesor.

Meçin (dhe parameçet) mund t’i shikoni në linkun më poshtë:

Kliko KËTU