Këto janë pesë skuadrat që po e kërkojnë Mario Gotzen – Lajmi.net
Këto janë pesë skuadrat që po e kërkojnë Mario Gotzen
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 21:25, 14 June 2018
Mario Gotze është afër largimit për së dyti herë nga Borussia Dortmund.

Heroi i Gjermanisë në Kupën e Botës në vitin 2014, mund të ndërrojë skuadër këtë afat kalimtar të transferimeve.

Sipas raportimeve nga Anglia, Gotze po kërkohet nga pesë skuadra.

Bëhet fjalë për Marseille, Arsenal, Everton, West Ham dhe Valencia./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO