Këto janë materialet dhe intervistat ekskluzive që mund t’i ndiqni nesër në “Mirage”

ShowBiz

23/06/2022 18:06

Edhe këtë javë emisioni “Mirage” do të vijë në ekranet e juaja.

Materiale të shumta ekskluzive dhe emra të njohur të estradës do ju presin edhe këtë të premte, shkruan lajmi.net

E këto janë disa nga materialet që mund ti ndiqni :

Ekskluzive: Dasma e futbollistit Arbër Zeneli e Dafinës.

Pse zgjodhi Nushi Fjolla Morinën për bashkëpunim?

Në pyetjet e rubrikës “Kë Zgjedh” këtë javë përgjigjet Shota Baraliu.

Por as këtë javë nuk do mungojnë mendimet e qytetarëve në rubrikën VoxPop.

Ndaj të gjitha këto i kuptoni të premten në ora 18:10 në T7 dhe kanalin e Lajminet në Youtube, nën prezantimin e Engjëllusha Cakaj dhe me producent Butrint Pasjaqa. /Lajmi.net/

YouTube player