Këto janë këngët e albumit “United State of Albania” të “PINT” – Lajmi.net
Këto janë këngët e albumit “United State of Albania” të “PINT”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:37, 7 February 2019
Albumi më i ri nga grupi, "PINT" po vjen.

Albumi i labelit “PINT, “United State of Albania”, pritet të dalë në treg së shpejti për të gjithë admiruesit e muzikës së tyre, shkruan lajmi.net.

E tani, reperët, Mc Kresha dhe Lyrical Son publikuan listën e projekteve që janë pjesë e albumit, në të cilin përfshihen 23 këngë.

“Bizele, Boulevard, Dope Man, Hey Girl, Rruga N’club, Haram, Harro, Du me Pi, Asniher”, janë vetëm disa nga këngët e tyre.

“Menemadhe”, nga Kresha, Ledri Vula e Lyrical Son u publikua javën e kaluar dhe u mirëprit nga publiku. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO