Këto janë gabimet që ju kushtojnë rëndë meshkujve në seks – Lajmi.net
Këto janë gabimet që ju kushtojnë rëndë meshkujve në seks
Autori: Lajmi.net LoveSex 23:28, 25 March 2018
Meshkujt mendojnë se ata janë shumë të mirë në shtrat dhe i kënaqin femrat e tyre, por ja që nuk është ashtu.

Femrat shpesh akuzohen se ato nuk dinë se çfarë duan, por kur është puna te seksi atëherë ato kanë një të përbashkët, të kënaqen në maksimum.

Dhe kur është puna te seksi, femrat kanë listuar disa gjëra që meshkujt i bëjnë gabim në shtrat:

Kur nxitoheni

Kur e merrni shtruar

Kur keni dhunti të çuditshme

Ai ka mbaruar, por ti jo

Nuk ju ndëgjon

Zona e kënaqësisë

Nuk dinë aftësitë e puthjes

Kur ju sforcon për gjërat që ju pëlqejnë apo jo

Pjesët e trupit të një mashkulli janë të ndryshme nga një trup i femrës

Kur duan të provojnë shumë gjëra bashkë

Kur nuk i kushtojnë kohë nxemjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO