Këto janë bashkëshortja dhe vajza e Korabit të ‘Familjes Moderne’ (Foto)

Nëntor Fetiu, për publikun i njohur si Korabi nga seriali vendor 'Familja Moderne' është një kryefamiljar dhe baba i mrekullueshëm.

ShowBiz

25/01/2016 10:58

Këtë e dëshmojnë fotot të cilat i poston në Facebook bashkëshortja e tij Njomëza Fetiu e cila gjithashtu është aktore e njohur, transmeton lajmi.net.

Për dallim nga kolegët e tij Nëntori nuk i pëlqen shumë rrjetet sociale. Ai madje nuk ka Facebook e as Instagram.

Çifti janë prindër të një vajze e cila quhet Herona, ndërsa Lajmi.net i ka siguruar fotografitë në vijim./lajmi.net.