Këto bukuroshe do ju çmendin

Ylli i emisionit ‘Ex On The Beach’, Chloe Goodman, është dukur shumë tërheqëse gjatë pushimeve të në Malaga së bashku me shoqen e saj.

ShowBiz

23/05/2014 02:43

Chloe ka fituar famë pikërisht në plazh dhe sigurisht që plazhi është vendi ku ajo kënaqet më shumë dhe i plotëson nevojat e saj.

20 vjeçarja është duke kaluar pushimet e saj në qytetin e Malagës në Spanjë, ku shihet me shoqen e saj një bjonde tjetër e cila të lë pa mend.

Si duket këta po kënaqen shumë ndërmjet vete dhe nuk po lejojnë që në mes të tyre të futet ndonjë mashkull.