Këtë video ku nëna e Rita Orës kërcen me kokë në ujë s’duhet ta humbisni

16:14 | 14 Gusht 2019

Nëna e Rita Orës po i lë nën hije shumë vajza të reja.

Nëna e këngëtares Rita Ora, Vera, është po ashtu e njohur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Ajo është një ndër përkrahëset më të mëdha të Ritës e cila po arrin suksese të vazhdueshme me muzikë.

Emri i Verës përveç sukseseve në profesionin e saj dhe të vajzës, po i lakohet edhe lidhur me stilin e veçantë që ka dhe linjat trupore të cilat ka arritur t’i ruajë mjaft mirë.

Së fundmi po qarkullon një video e saj në të cilën shihet duke kërcyer me kokë në ujë, video kjo e cila po bën xhiro në rrjet dhe i ka habitur të gjithë./Lajmi.net/