Këtë fotografi Bebe Rexha ia dedikon nënës së saj, ka një arsye – Lajmi.net
Këtë fotografi Bebe Rexha ia dedikon nënës së saj, ka një arsye
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:25, 11 July 2018
Njihet si artiste mjaft e talentuar.

Është fjala për këngëtaren, Bebe Rexha e cila nuk ndalet së publikuari imazhe në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi net.

Në llogarinë e saj Instagram, numëron mbi 5 milionë ndjekës prej të cilëve pëlqehet dhe komentohet vazhdimisht.

Në një imazh që ka hedhur pak më parë Rexha shfaqet duke buzëqeshur, e gjithë kjo për nënën e saj.

“Kjo foto është për nënën time sepse ajo thotë se nuk qeshi shumë në imazhe”, është përshkrimi i Bebes.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare është duke shijuar suksesin e albumit “Expectations” dhe këngës së fundit “I’m a mess”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO