“Këtë fjalë e kam hequr nga fjalori”, aktorja Olta Gixhari tregon si e ka transformuar shtatzënia

Olta Gixhari kishte qëndruar pranë të dashurit të saj në Spanjë gjatë pandemisë.

ShowBiz

05/06/2020 13:36

Olta Gixhari para pak jave ka konfirmuar për publikun se është në pritje të ëmbël, dhe meqë është shtatzënë ajo normalisht ka pësuar ndryshime në fizikun e saj, shkruan lajmi.net.

Në një intervistë të pak ditëve më parë për revistën “Story”, Olta u shpreh se është shumë e lumtur dhe do të shijojë çdo moment të kësaj periudhe emocionuese. Ajo e kalon ditën duke u marrë vetëm me gjëra për bebin.

Gjithashtu aktorja tregoi se ka ndërmend të bëjë dasmë, sapo të mbarojë karantina dhe ceremonia do të mbahet në Spanjë.

Në një foto të publikuar në Instagram, Olta tregon cilat fjalë i ka hequr nga fjalori gjatë kësaj periudhe. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBBG7znn8i9/