Këtë e vlerëson arritjen e saj më të madhe Morena Taraku

Morena tregoi haptas se çka vlerëson si arritjen e saj më të madhe.

ShowBiz

05/06/2020 18:36

Morena Taraku prej kohësh po jeton dhe vepron në Turqi, ndërsa kohë pas kohe viziton Kosovën, shkruan lajmi.net.

Ajo është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, teksa kënga e saj e fundit mban titullin “F**k your location”.

Së fundi, këngëtarja i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në rrjete sociale, të cilët donin të dinin më shumë rreth saj.

Një prej tyre i shkroi “Cila eshte arritja jote më e madhe”, e përgjigja e Morenës ishte e menjëhershme “Duke qene vajze e mire per babain tim…”.

Morena Taraku ka konfirmuar që së shpejti vjen me një duet me reperin Stresi. /Lajmi.net/