Këtë çmim synojnë ta marrin Fifi dhe Kresha në ‘Kënga Magjike’

Fifi dhe Mc Kresha po garojnë në këtë edicion të festivalit "Kënga Magjike".

ShowBiz

02/12/2018 15:09

Fifi dhe Mc Kresha ishin të ftuar të premtën në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në këtë intervistë, të dy artistët kanë dhënë detaje rreth projektit të tyre “Psikopatja jote”, madje zbuluan edhe se kush i bëri bashkë ata në këtë duet.

Ndër të tjera, ata treguan edhe se cilin çmim po synojnë dhe a presin të jenë fitues në këtë festival.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Mc Kreshës dhe Fifit dhe mësoni se cilin çmim kanë synim dy artistët. /Lajmi.net/

YouTube player