Këta VIP-a fitojnë miliona, por janë koprracë (FOTO)

Këto zonja janë të njohura si persona që nuk lënë bakshish në kafene, taksi apo kudo tjetër, disa prej tyre njihen edhe si persona që nuk paguajnë taksa e të tjerat edhe si hajdute...

ShowBiz

15/05/2015 11:00

Gisele Bundchen

Manikenia më e pasur në botë, doli të jetë shumë koprrac. Para dhjet vjetësh asaj i humbi qeni i saj, dhe aso kohe Gisele pati lajmëruar gjithandej se do të jap dhuratë prej 5 mijë eurosh nëse dikush ia gjen qenin, më pas u lajmëruar një çift i cili e kishte gjetur, e Gisele jo që nuk i dha të hollat, por edhe e coj çiftin në polici, me akuzën që ata ja kanë vjedhur.

 

foto: Splash

Lindsey Lohan

Kjo pasanike Hollywood-iane në të vërtet është hajdute. Ajo para katër vjetësh ka vjedhur një zinxhir me vlerë prej 2.5 dollarë në L.A. Pronari i dyqanit e pati denoncuar dhe më pas u vërtetua se ajo e kishte vjedhur. Aso kohe ishte katër muaj në burg. Por, jeta pas grilave nuk e ndryshoi, pasi që veç një vit më vonë ajo i mbeti borxh një hoteli 46 mijë dollarë. transmeton lajmi.net

foto: Splash

Britney Spears

Pop princesha e dikurshme është në maje të listës si person i cili asnjëherë nuk lë bakshish. E në një rast ajo ka vjedhur një bluzë me vlerë prej 200 dollarësh.

foto: Splash

Pamela Anderson

Kjo aktore e cila ka fituar miliona nga karriera e po aq edhe nga ndarja e saj, i ka mbetur borxh një firme që ia rregulloj shtypin në Malibu, afro 1 milion dollarë. lajmi.net

foto: Splash