Këta janë vjehërrit e Ermal Fejzullahut (Foto)

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana, janë prindër të tre fëmijëve të cilët kjo e fundit vazhdimisht i quan engjuj.

ShowBiz

25/01/2016 08:56

Ermali, si këngëtar i suksesshëm që është, jemi mësuar ta shohim shumë shpesh nëpër media, shkruan lajmi.net

Duke pasur parasysh që edhe babai i tij është këngëtar dhe të shoqen e ka prezantuar shumë shpesh në publik, edhe prindërit e Ermalit janë shumë të njohur.

Mirëpo për ata që duan ti njohin vjehërrit e këngëtarit, pra prindërit e bashkëshortes së tij, Lajmi.net ju sjell këtë foto./lajmi.net