Këta janë prindërit e Edona Zogut, shikoni kujt i ka ngjarë ajo (Foto)

Prezantuesja simpatike Edona Zogu është fytyra publike e cila na informon për zhvillimet e reja në vend.

ShowBiz

06/02/2016 23:23

Ajo madje ka një stil interesant dhe cilësohet si ‘ikona’ e ngjyrës së kuqe të flokëve, shkruan lajmi.net.

Edona nuk është shumë aktive nëpër rrjete sociale, por poston nganjëherë foto përkrah familjes.

Ndërsa nga kjo foto që Lajmi.net e ka siguruar mund të njiheni me prindërit e Edonës./lajmi.net.