Kështu zgjodhi Elvana të urojë Pashkët (Foto)

14:06 | 16 Prill 2017

Këngëtarja Elvana Gjata është njëra ndër emrat e njohur të estradës e cila ka uruar besimtarët e krishterë me rastin e Pashkëve.

Në rrjetin social Instagram, Elvana ka publikuar një foto në të cilën shihet me një stil të veçantë siç jemi mësuar ta shohim zakonisht dhe të cilës ia bashkëngjiti urimin, shkruan lajmi.net.

“Urime Pashkët” janë fjalët e këngëtares dedikuar fansave të saj me rastin e festës.

Këngëtarja në fotografi shihet se ka veshur një bluzë të gjatë dhe një fustan blu, por ajo që vërehet në atë imazh është se bukurinë e gjelbërimit e ka shtuar vetë Elvana. /Lajmi.net/