Kështu po ‘ngushëllohet’ Stresi pas ndarjes nga bashkëshortja 

9:28 | 17 Korrik 2019

Stresi dhe Keisi jannë ndarë.

Së fundmi në media është raportuar se reperi Stresi dhe bashkëshortja e tij Keisi janë ndarë, shkruan lajmi.net.

Bazuar në fshirjen e fotografive dhe në faktin se Keisi e ka hequr mbiemrin e Stresit nga Instagrami, kjo gjë po del të jetë e vërtetë.

Mirëpo asnjëra palë nuk kanë folur lidhur me këtë çështje. E duket se Stresi po ‘ngushëllohet’ në mënyra të ndryshme pas gjithë kësaj.

Fillimisht një Instastory i tij ngjalli reagime pasi shihej një femër përballë e tani reperi kohën po e kalon gjysmë i zhveshur në palestër./Lajmi.net/