Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Kështu po i kalon Adelina Tahiri ditët e nxehta të verës

21:19 | 30 Qershor 2020

Adelina Tahiri ka ruajtur format trupore edhe pas lindjes.

Adelina Tahiri ka qenë dhe mbetet një ndër emrat më të komentuar të estradës, shkruan lajmi.net.

Jeta e saj private është në qendër të vëmendjes që kur u bë publike lidhja me biznesmenin, tashmë bashkëshortin e saj.

Këngëtarja vëmendje po rrëmben edhe me pozat provokuese ku tregon trupin dhe ‘mahnit’ me të edhe pas lindjes.

Në fotot e fundit të postuara në Instagram, Adelina duket joshës teksa po i shijon ditët e nxehta të verës.

Adelina Tahiri e ka fotografuar trupin nga afër dhe duket tejet seksi./Lajmi.net/