Kështu po duken sonte Dua Lipa dhe Rita Ora

Këngëtaret Dua Lipa dhe Rita Ora po shkëlqejnë në festën e ndërrimit të motmoteve.

ShowBiz

31/12/2018 22:03

Dy këngëtaret shqiptare me famë të madhe në botë, Rita Ora dhe Dua Lipa në llogaritë e tyre në Instagram kanë ndarë me ndjekësit pak nga nata festive, shkruan lajmi.net.

 dyja janë veshur elegante dhe seksi ndërsa duket se po argëtohen shumë në mesin e më të afërmve, si Dua ashtu edhe Rita.

Duan madje po e shoqëron edhe i dashuri i saj me të cilin në 2018-ën ka kaluar momente të këndshme./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsD_QZpBZg1/