Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re – Lajmi.net
Kështu feston Tayna për 2 milionët e këngës së re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:16, 15 March 2019
Tayna ka shënuar një sukses të ri me këngën "Kce".

Tayna ka dy ditë që ka publikuar projektin e saj të ri me titull “Kce”, të cilit ia ka shoqëruar edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Pas publikimit të këngës, reperja ka udhëtuar në Tajlandë, ku edhe ka nisur pushimet luksoze.

Së fundi, ajo përmes një fotografie joshëse veshur me një fustan të shkurtër, ka treguar se ka arritur 2 milionë klikime me këngën e re.

“Hallakam si n‘jungle🐆 2 dite 2M🥰”, ka shkruar Tayna. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hallakam si n‘jungle🐆 2 dite 2M🥰

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO