Kështu duket Olta Gixhari tërësisht natyrale 

Olta ka pozuar natyrale.

ShowBiz

09/06/2020 22:30

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël, shkruan lajmi.net.

Me ndjekësit në rrjete sociale po ndan imazhe të ndryshme ku tregon barkun e rrumbullakosur e nuk mungojnë as ato ku nuk e ka problem të tregoj pamjen natyrale.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi ku ka pozuar e pa grimuar.

Oltën jemi mësuar ta shohime dhe të rregulluar deri në detaje dhe dallimin mund ta bëni në fotot e mëposhtme./Lajmi.net/