Kështu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit – Lajmi.net
Kështu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:41, 16 April 2018
Reperi Getoar Selimi po shijon çdo detaj nga martesa e tij me Marina Vjollcën.

Përveç kësaj po vazhdon që fansat t’i mbajë pranë me projekte të reja muzikore e publikimin e imazheve nga përditshmëria nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka sjell një foto me gruan e tij Marinën ndërsa gjenden brenda veturës së shtrenjtë ‘Mercedes’ të Getoar Selimit.

Kujtojmë se Geti po vazhdon akoma të jetë shumë i rezervuar ndaj mediave e pavarësisht kësaj publiku po e do dhe respekton./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO