Kështu duket motra e Rita Orës pa ‘make up’ – Lajmi.net
Kështu duket motra e Rita Orës pa ‘make up’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 18:07, 13 March 2018
Këngëtarja Rita Ora ka rrëmbyer një vëmendje të madhe në vendlindje dhe në të gjithë botën.

Si me ashtu edhe pa grim ajo është e dëshiruar prej publikut, shkruan lajmi.net

Por, krah saj e njohur u bë edhe motra e saj Elena Ora e cila është po aq simpatike. Në llogarinë e saj në Instagram edhe Elena ka një numër të madh njerëzish që e ndjekin ndërsa së fundmi ua ka prezantuar veten pa grim fare./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO