Kështu duket Jessica Alba komplet e zhveshur (Foto +16)

Aktorja simpatike Jessica Alba është fytyrë publike shumë e njohur në vend dhe botë.

ShowBiz

08/02/2016 11:24

Ajo madje njihet për skenat provokative në filmin ‘The Killers Inside Me’, shkruan lajmi.net.

Jessica Alba përveç sukseseve në profesion, po arrinë të jetë edhe nënë e zonja. Ajo madje poston foto në rrjete sociale ku duket shumë e lumtur pranë familjes.

Alba për nga stili është shumë e thjeshtë, ndërsa si duket komplet e zhveshur mund ta shihni në këto foto./lajmi.net.